Як під’єднати дротові навушники від телефону до комп’ютера: посібник крок за кроком

Як під'єднати дротові навушники від телефону до комп'ютера?

Запевненням багатьох людей є те, що дротові навушники вже застаріли і неактуальні. Однак, деякі користувачі все ще віддають перевагу якості звуку, яку надають дротові навушники, тому вони хочуть під’єднати свої навушники від телефону до комп’ютера. Але як це зробити? У цьому посібнику крок за кроком ми розкажемо вам, як правильно під’єднати дротові навушники до комп’ютера.

Перш за все, вам потрібно перевірити наявність роз’єму для дротових навушників на вашому комп’ютері. Багато сучасних комп’ютерів не мають окремого роз’єму для навушників, але вони мають комбінований роз’єм, який підтримує і навушники, і мікрофон. Зазвичай цей роз’єм має рожевий колір.

Якщо ваш комп’ютер не має окремого роз’єму для навушників, вам знадобиться спеціальний адаптер, який дозволить під’єднувати дротові навушники через комбінований роз’єм. Цей адаптер можна придбати у будь-якому магазині комп’ютерної техніки.

Коли ви впевнилися, що ваш комп’ютер має роз’єм для дротових навушників або ви придбали адаптер, ви можете приступити до під’єднання. По-перше, вставте роз’єм навушників у відповідний роз’єм на комп’ютері або в адаптер. По-друге, переконайтеся, що навушники належним чином підключені до вашого телефону. Зазвичай навушники мають роз’єм виробника, який слід підключити до роз’єму на вашому телефоні.

Вибір необхідних кабелів

Для під’єднання дротових навушників від телефону до комп’ютера, вам знадобиться певний набір кабелів. Нижче наведена таблиця, яка покаже, які кабелі вам потрібні для цієї процедури.

КабельОпис
3.5 мм аудіокабельЦей кабель має роз’єм з однією сторони, який під’єднується до виходу для навушників на вашому телефоні, та роз’ємом з іншої сторони, який під’єднується до входу для навушників на вашому комп’ютері.
3.5 мм до 6.3 мм адаптерЦей адаптер з’єднує кабель для навушників з 3.5 мм роз’ємом до роз’єму для навушників з 6.3 мм, якщо ваш комп’ютер має такий роз’єм.

Після того, як ви отримали всі необхідні кабелі, ви зможете переходити до підключення дротових навушників від телефону до вашого комп’ютера.

Який кабель підходить для підключення навушників?

Для підключення дротових навушників з неподряпаним роз’ємом до комп’ютера, вам знадобиться щось під назвою TRS-кабель. TRS означає “тип впирання”, і це стандартний аудіокабель, який має роз’єми на кінцях. Один кінець цього кабелю має роз’єм TRS, який вставляється в роз’єм слухати аудіоапаратури, такого як мобільний телефон. Іншим кінцем цього кабелю є два роз’єми TRS, які під’єднуються до входів звукової картки комп’ютера або ноутбука.

Залежно від моделі навушників і комп’ютера, може бути різні типи TRS-кабелів. Найбільш поширеними стандартами є 3,5 мм (1/8 дюйма) TRS-кабелі і 6,3 мм (1/4 дюйма) TRS-кабелі. Більшість навушників для мобільних пристроїв використовують 3,5 мм TRS-роз’єми, тоді як більш потужні навушники та професійні аудіоапаратури зазвичай мають 6,3 мм TRS-роз’єми.

Як вибрати кабель з правильним роз’ємом?

Як вибрати кабель з правильним роз'ємом?

Якщо ви бажаєте під’єднати дротові навушники від свого телефону до комп’ютера, вам знадобиться кабель з правильним роз’ємом. Правильний роз’єм залежить від типу навушників та портів, які є на вашому комп’ютері. Ось кілька кроків, які вам потрібно виконати, щоб вибрати правильний кабель:

1. Дослідіть ваші навушники: перегляньте роз’єми, які використовуються на кабелі вашого навушникового набору. Існують різні типи роз’ємів, такі як 3.5 мм, 6.35 мм, USB тощо. Ви повинні знати, який роз’єм відповідає вашим навушникам.
  2. Дізнайтесь про порти вашого комп’ютера: перегляньте, які порти є на вашому комп’ютері. Зазвичай комп’ютери мають 3.5 мм аудіороз’єми, USB-порти та можливо інші типи роз’ємів.
  3. Порівняйте роз’єми: після визначення типу роз’єма навушників та роз’ємів на комп’ютері, ви можете порівняти їх. Якщо у вас, наприклад, навушники з роз’ємом 3.5 мм, а комп’ютер має відповідний роз’єм, то вам знадобиться кабель з роз’ємами 3.5 мм на обох кінцях.
  4. Закупіть кабель: коли ви визначилися з правильним роз’ємом, ви можете придбати кабель з відповідними роз’ємами в магазині електроніки або онлайн. Переконайтеся, що кабель має достатню довжину для вашого використання.

Після того, як ви отримаєте правильний кабель, ви зможете під’єднати свої дротові навушники від телефону до комп’ютера і насолоджуватися високоякісним звуком під час використання комп’ютера.

Підключення навушників до комп’ютера

Підключення навушників до комп'ютера

Крок 1: Знайдіть відповідну аудіо роз’єм для навушників на вашому комп’ютері. Зазвичай це 3,5 мм роз’єм, який має піктограму навушників або гучномовців.

Крок 2: Підключіть дроти навушників до аудіо роз’єму. Зазвичай навушники мають два дроти – один для лівого каналу звуку (зазвичай позначений як L або L/R) та один для правого каналу звуку (зазвичай позначений як R). Вставте відповідні кінці дротів у роз’єми.

Крок 3: Підключіть навушники до вихідного аудіо роз’єму на комп’ютері. Часто це зелений роз’єм, але може бути інший кольоровий роз’єм або піктограма навушників.

Крок 4: Перевірте налаштування звуку на комп’ютері. Впевніться, що звук не вимкнений або встановлений на максимальний рівень із вбудованих динаміків. Також, переконайтеся, що звук не вимкнений або приглушений на навушниках.

Крок 5: Включіть навушники. Тепер ви можете насолоджуватися високоякісним звучанням без додаткових шумів.

Пам’ятайте, що деякі комп’ютери можуть мати інші типи аудіо роз’ємів, наприклад, USB або Bluetooth. Якщо у вас є такий комп’ютер, завантажте та встановіть відповідні драйвери або додаткове програмне забезпечення, щоб підключити навушники через ці інтерфейси.