Як відправити свій контакт у Вайбері: простий пошаговий план

Як відправити свій контакт у Вайбері?

Вайбер – популярний і сучасний месенджер, який дозволяє обмінюватися повідомленнями, відеозв’язком та передавати файли. Однак, окрім цього, Вайбер також має можливість обміну контактами. Якщо ви хочете надіслати свій контактну інформацію, цей простий пошаговий план допоможе вам зробити це швидко і легко.

Крок 1: Відкрийте Вайбер

Перш за все, відкрийте мобільний додаток Вайбер на своєму смартфоні або комп’ютері. Переконайтесь, що у вас встановлена оновлена версія програми для коректної роботи.

Крок 2: Знайдіть контакт

Забезпечте доступ до вашого списку контактів або введіть ім’я, номер або іншу інформацію, щоб знайти особу, якій ви хочете відправити свої контактні дані. Переконайтесь, що ви вибрали потрібну особу перед тим як переходити до наступного кроку.

Крок 3: Відправте контакт

Тепер, коли ви відкрили діалог з потрібною особою, натисніть на кнопку “Плюс” або “Додати”, яка знаходиться поряд з полем для введення тексту повідомлення. Після цього виберіть пункт “Контакт” зі списку доступних опцій.

Крок 4: Виберіть контакт

У вікні вибору контакту ви зможете знайти список доступних контактів з вашого телефону або обрати існуючий контакт зі свого списку користувачів Вайбер. Виберіть потрібний контакт і натисніть кнопку “Готово” для підтвердження вибору.

Крок 5: Відправте контакт

У поле для введення тексту повідомлення з’явиться контактна інформація вказана у вами про потрібну особу. Ви можете додати додатковий текст до повідомлення або просто натиснути на кнопку відправки, щоб передати контакт.

Тепер, знаючи цей простий пошаговий план, ви зможете відправити свій контакт у Вайбері без зайвих зусиль. Не забудьте, що при обміні контактами важливо бути обережним та не відправляти свою особисту інформацію незнайомим людям.

Початок відправлення контакту у Вайбері

Ось як відправити свій контакт у Вайбері:

1. Відкрийте Вайбер на своєму смартфоні або планшеті.
  2. Натисніть на вкладку “Чати”, щоб перейти до списку чатів.
  3. У верхньому правому куті екрану натисніть кнопку “Новий чат”.
  4. Зі списку доступних опцій виберіть “Контакт”.
  5. З’явиться список з вашими контактами. Виберіть контакт, який хочете відправити.
  6. Натисніть на іконку зі стрілкою у правому верхньому куті екрану.
  7. Виберіть “Надіслати контакт через Viber”.
  8. Контакт буде відправлений у вигляді візитки, яку одержувач зможе зберегти у своєму списку контактів.

Тепер ви знаєте, як відправити свій контакт у Вайбері швидко і легко!

Реєстрація та встановлення Вайберу

Для того, щоб відправляти свій контакт у Вайбері, вам необхідно спочатку зареєструватися та встановити додаток на своєму пристрої. Ось кілька простих кроків, які допоможуть вам зробити це.

Крок 1: Завантажте додаток “Вайбер” з App Store або Google Play.

Крок 2: Відкрийте додаток та натисніть кнопку “Реєстрація”.

Крок 3: Введіть свій номер телефону і натисніть “Продовжити”.

Крок 4: Ви отримаєте СМС-повідомлення з кодом підтвердження. Введіть цей код у відповідному полі.

Крок 5: Надайте дозвіл на доступ до вашого телефонного списку контактів.

Крок 6: Встановіть своє ім’я та фото профілю і натисніть “Далі”.

Крок 7: Завершіть налаштування облікового запису та натисніть “Готово”.

Тепер ваш обліковий запис Вайбер готовий до використання. Насолоджуйтесь спілкуванням з друзями та родиною!

Додавання контакту в Вайбер

1. Відкрийте додаток Вайбер на своєму смартфоні або планшеті.
  2. Натисніть на іконку “Контакти” у нижній частині екрана.
  3. Виберіть “Додати контакт” або знайдіть сторінку контакту, використовуючи поле пошуку.
  4. Натисніть на іконку “Додати до контактів” (зображення “+” або “Додати”) поруч з іменем та номером телефону контакту.
  5. У вікні “Додати контакт” можете ввести додаткову інформацію про контакт, якщо потрібно.
  6. Натисніть “Зберегти”, щоб додати контакт до списку ваших друзів у Вайбері.

Тепер ви зможете легко знайти та зв’язатися з доданим контактом у Вайбері. Не забудьте, що ви та ваш контакт повинні мати додаток Вайбер встановлений на свої смартфони або планшети, щоб мати змогу обмінюватися повідомленнями та здійснювати дзвінки.

Відкриття Вайберу і перехід до списку контактів

Для того, щоб відправити свій контакт у Вайбері, спочатку необхідно відкрити додаток на своєму пристрої. Зазвичай значок Вайбера знаходиться на головному екрані або в меню програм.

Після відкриття додатку потрібно увійти в свій обліковий запис, якщо ви ще цього не зробили. Для цього введіть свій номер телефону та підтверджуйте доступ до акаунту за допомогою коду, який вам вислатили.

Після успішного входу в обліковий запис Вайберу перейдіть до списку контактів. Зазвичай це можна зробити за допомогою кнопки “Контакти” або “Чати”, яка знаходиться в нижній частині екрану.

У списку контактів ви зможете знайти всі ваші друзі та знайомі, які також користуються Вайбером. Щоб відправити свій контакт, натисніть на значок “Додати” або “Написати”.

Тепер у вас відкриється вікно для створення нового чату. Натисніть на значок меню (зазвичай це три крапки або гамбургер), щоб додати свій контакт до профілю чату. Ви знайдете опцію “Додати контакт” або “Контакт”, яка дозволить вам вибрати свій контакт зі свого списку або ввести його дані вручну.

Після вибору контакту натисніть кнопку “Надіслати” або “Готово”, а ваш контакт буде відправлений у Вайбері.

Крок 1:Відкрийте додаток Вайберу на своєму пристрої.
Крок 2:Увійдіть в свій обліковий запис Вайберу.
Крок 3:Перейдіть до списку контактів.
Крок 4:Натисніть кнопку “Додати” або “Написати”.
Крок 5:Додайте свій контакт до профілю чату.
Крок 6:Натисніть кнопку “Надіслати” або “Готово”.