Як увімкнути канали на смарт-телевізорі Samsung: пошагова інструкція

Як увімкнути канали на самсунгу?

У сучасному світі смарт-телевізори стали невід’ємною частиною нашого побуту. Завдяки їм ми можемо насолоджуватися улюбленими фільмами і серіалами, переглядати відео з Ютубу, а також дивитися телеканали прямо на екрані телевізора. Але щоб користуватися послугами телебачення, необхідно налаштувати та увімкнути канали на смарт-телевізорі Samsung. У цій статті ми розповімо вам про просту пошагову інструкцію, як це зробити.

Крок 1: Натисніть на пульті дистанційного керування кнопку “Меню”. Ви побачите меню налаштувань вашого смарт-телевізора на екрані.

Крок 2: Виберіть в меню пункт “Налаштування каналів” або “ТВ”.

Крок 3: Відкрийте меню налаштування каналів і виберіть пункт “Автоматичне налаштування”.

Крок 4: Виберіть тип сигналу, який ви хочете пошукати. Зазвичай, це буде “Антена” або “Кабельне телебачення”.

Крок 5: Після вибору типу сигналу, натисніть на кнопку “Сканування”. Ваш смарт-телевізор автоматично почне пошукати доступні канали.

Крок 6: Зачекайте, поки пошук каналів завершиться. Це може зайняти деякий час, особливо якщо у вас є багато каналів.

Крок 7: Після завершення пошуку ваш смарт-телевізор відобразить список доступних каналів. Виберіть канал, який ви хочете дивитися, і натисніть на нього.

Крок 8: Тепер ви можете насолоджуватися переглядом улюблених телеканалів прямо на своєму смарт-телевізорі Samsung!

Підключення

Перш ніж увімкнути канали на смарт-телевізорі Samsung, необхідно підключити його до інтернету. Існують кілька способів підключення:

1. Провідне підключення: для цього потрібно підключити Ethernet-кабель до LAN-порту телевізора та маршрутизатора.

2. Бездротове підключення: якщо ваш телевізор має вбудовану Wi-Fi підтримку, ви можете підключити його до домашньої бездротової мережі. Для цього перейдіть до налаштувань телевізора та знайдіть “Мережа” або “Wi-Fi”. Введіть пароль від вашої мережі та встановіть підключення.

3. Підключення за допомогою мобільного пристрою: існує можливість підключити телевізор до інтернету, використовуючи свій смартфон як точку доступу Wi-Fi. Для цього відкрийте налаштування мобільного пристрою, знайдіть розділ “Hotspot” або “Персональна точка доступу” та активуйте його. Потім на телевізорі перейдіть до налаштувань мережі і виберіть ваш смартфон як точку доступу.

Після підключення до інтернету ваш смарт-телевізор Samsung буде готовий до використання, і ви зможете увімкнути канали та насолоджуватись своїми улюбленими програмами і фільмами.

Як підключити смарт-телевізор Samsung до інтернету

1. Перш ніж підключати телевізор до Інтернету, переконайтеся, що у вас є активне підключення до домашньої Wi-Fi мережі. Для цього перегляньте налаштування мережі на вашому телевізорі й переконайтеся, що вона підключена до правильної мережі.
  2. На пульті телевізора натисніть кнопку “Меню”. З’явиться вікно меню з різними настройками. Виберіть “Мережа” або “Інтернет”, а потім перейдіть до “Налаштування безпроводової мережі”.
  3. Там ви побачите список доступних бездротових мереж Wi-Fi. Виберіть свою мережу і натисніть “Підключитися”. Якщо вашої мережі немає у списку, вам може знадобитися ввести її назву та пароль вручну.
  4. Після успішного підключення телевізора до мережі, ви побачите піктограму Wi-Fi на екрані телевізора. Це означає, що підключення було встановлено успішно і ви готові користуватися інтернетом на своєму смарт-телевізорі Samsung.

Тепер ви можете насолоджуватися переглядом веб-сторінок та контенту з інтернету праворуч зі свого телевізора. Пам’ятайте, що для використання деяких функцій, таких як відео чи стрімінгові служби, ви можете знадобитися аккаунт у провайдера інтернет-послуг або платний підпис.

Налаштування

Для того, щоб увімкнути канали на смарт-телевізорі Samsung, Вам необхідно виконати наступні кроки:

1. Крок 1: Натисніть на пульті дистанційного керування кнопку “Меню”.
  2. Крок 2: За допомогою стрілок на пульті виберіть пункт “Налаштування” і натисніть кнопку “OK”.
  3. Крок 3: Виберіть пункт “ТВ” або “Настроювання каналів” і натисніть кнопку “OK”.
  4. Крок 4: За допомогою стрілок на пульті виберіть пункт “Автоматичне налаштування” і натисніть кнопку “OK”.
  5. Крок 5: Дочекайтеся завершення автоматичного пошуку каналів. Це може зайняти кілька хвилин.
  6. Крок 6: Після завершення пошуку, натисніть кнопку “OK” для збереження налаштувань.

Тепер канали на Вашому смарт-телевізорі Samsung повинні бути увімкнені і готові до перегляду. Бажаємо Вам приємного перегляду!

Як налаштувати тюнер для перегляду каналів

Для того, щоб насолоджуватися переглядом каналів на вашому смарт-телевізорі Samsung, необхідно налаштувати тюнер. Нижче наведено пошагову інструкцію, яка допоможе вам зробити це:

Крок 1: Переконайтеся, що ваш смарт-телевізор підключений до мережі інтернет.

Крок 2: Відкрийте основне меню вашого смарт-телевізора, натиснувши на кнопку «Меню» на пульті дистанційного керування.

Крок 3: Виберіть пункт меню «Тюнер» або «Додати канали».

Крок 4: Встановіть тип тюнера у вікні налаштувань. Виберіть «Ефірний тюнер» або «Кабельний тюнер», залежно від того, який тип сигналу ви використовуєте.

Крок 5: Натисніть кнопку «Автоматичне сканування» або «Шукати канали», щоб телевізор почав сканування доступних каналів.

Крок 6: Зачекайте, поки телевізор завершить сканування каналів. Це може зайняти деякий час.

Крок 7: Після завершення сканування ви зможете переглядати доступні канали. Вони будуть автоматично збережені в пам’яті тюнера.

Крок 8: Для перегляду каналів виберіть потрібний канал зі списку каналів або скористайтеся функцією пошуку.

За допомогою вищевказаної пошагової інструкції ви зможете успішно налаштувати тюнер на своєму смарт-телевізорі Samsung та почати насолоджуватися переглядом улюблених телевізійних каналів.