Як створити 2 акаунти у Вайбері на комп’ютері? Простий посібник та поради

Як зробити 2 акаунти у Вайбері на комп'ютері?

Вайбер – одна з найпопулярніших програм для обміну повідомленнями та здійснення голосових та відео дзвінків. Багато людей використовують її для спілкування з друзями, родичами та колегами. Проте, що робити, якщо вам потрібно мати два окремі акаунти у Вайбері?

На щастя, створення двох різних акаунтів Вайберу на комп’ютері виявляється достатньо простим завданням. Для цього вам знадобиться використовувати функцію “Вийти/Увійти” у програмі Вайбер.

По-перше, зайдіть у свій поточний акаунт Вайберу на комп’ютері. Якщо ви ще не встановили програму, можете завантажити її з офіційного веб-сайту Вайберу і пройти простий процес реєстрації.

По-друге, коли ви ввійшли у свій поточний акаунт, перейдіть до налаштувань. У верхньому лівому куті екрану натисніть на значок шестерні, який відповідає за налаштування.

Потім прокрутьте сторінку донизу до розділу “Обліковий запис” та натисніть на “Вийти”.

По-третє, вийдіть зі своїм поточним акаунтом та поверніться на стартову сторінку Вайберу. Зараз ви можете зареєструвати новий акаунт або увійти в існуючий, якщо ви його вже створили.

Таким чином, створення двох акаунтів у Вайбері на комп’ютері – це достатньо простий процес, який може забезпечити вам персональну та робочу комунікацію на одному пристрої. Дотримуючись цих кроків, ви зможете насолоджуватися усіма можливостями Вайберу в двох різних акаунтах.

Як створити 2 акаунти у Вайбері на комп’ютері?

Як створити 2 акаунти у Вайбері на комп'ютері?

У Вайбері є можливість створити декілька акаунтів на одному комп’ютері, що дозволяє вам користуватись різними обліковими записами одночасно. Подивімось на простий посібник, як це зробити.

Щоб створити другий акаунт у Вайбері на комп’ютері, потрібно встановити спеціальну програму під назвою Viber Desktop. Вона дозволить вам зареєструвати новий обліковий запис та використовувати його окремо від основного акаунта.

Ось послідовні кроки, які потрібно виконати:

Крок 1:Завантажте та встановіть Viber Desktop з офіційного веб-сайту Вайберу.
Крок 2:Після завантаження та встановлення відкрийте програму Viber Desktop на вашому комп’ютері.
Крок 3:Клацніть на посилання “Create a new account” понизу екрану.
Крок 4:Уведіть номер телефону, який ви хочете використовувати для нового акаунту.
Крок 5:Введіть код підтвердження, який буде надіслано на зазначений номер телефону.
Крок 6:Створіть новий пароль для облікового запису.
Крок 7:Введіть ім’я користувача та завершіть процес реєстрації.

Після виконання цих кроків ви створите новий акаунт у Вайбері на своєму комп’ютері. Зверніть увагу, що ви можете використовувати обидва акаунти одночасно, переключаючись між ними у програмі Viber Desktop.

Дотримуйтесь цих порад, і ви зможете мати два окремі акаунти у Вайбері на своєму комп’ютері.

Простий посібник та поради

Ось простий посібник з кроками, як створити два акаунти у Вайбері на комп’ютері:

1. Завантажте відповідне програмне забезпечення для віртуальних машин, наприклад, VirtualBox або VMware Workstation.
  2. Встановіть віртуальну машину, використовуючи програмне забезпечення.
  3. Завантажте і встановіть операційну систему на віртуальну машину.
  4. Запустіть віртуальну машину і налаштуйте її на свій смак.
  5. Завантажте і встановіть Вайбер на віртуальну машину.
  6. Відкрийте Вайбер на віртуальній машині і зареєструйте новий акаунт з новою адресою електронної пошти або номером телефону.
  7. Повторіть кроки 2-6 для створення другої віртуальної машини та акаунту Вайбер.

За допомогою віртуальних машин ви зможете використовувати два акаунти Вайбер на одному комп’ютері без будь-яких проблем. Пам’ятайте, що кожна віртуальна машина буде вимагати ресурси вашого комп’ютера, так що переконайтеся, що ваш комп’ютер може справитися з цим.

Бажаємо успіхів у створенні двох акаунтів у Вайбері на вашому комп’ютері!

Крок 1: Встановлення Вайбері на комп’ютер

Крок 1: Встановлення Вайбері на комп'ютер

Перед тим, як створити два акаунти у Вайбері на комп’ютері, вам спочатку потрібно встановити Вайбер на свій комп’ютер. Для цього виконайте наступні кроки:

Крок 1:Відкрийте веб-браузер на своєму комп’ютері і перейдіть на офіційний веб-сайт Вайбер.
Крок 2:Знайдіть відповідну версію Вайбер для вашої операційної системи (Windows або Mac) і натисніть кнопку “Завантажити”.
Крок 3:Після завантаження виконайте файл встановлення Вайбер на своєму комп’ютері.
Крок 4:Дочекайтеся завершення процесу встановлення і відкрийте програму Вайбер на комп’ютері.

Після встановлення Вайбер на комп’ютер, переходьте до наступного кроку – створення другого акаунту.

Крок 2: Створення першого акаунту

Щоб створити перший акаунт у Вайбері на комп’ютері, слід дотриматися наступних кроків:

1. Відкрийте програму Вайбер на своєму комп’ютері.
  2. Натисніть на кнопку “Розпочати” (або “Get started”), що знаходиться внизу екрана.
  3. Виберіть країну, введіть свій номер телефону та натисніть кнопку “Продовжити” (або “Continue”).
  4. Отримайте на свій мобільний пристрій СМС з кодом підтвердження.
  5. Введіть отриманий код на екрані аутентифікації. Якщо код введено правильно, Вайбер підтвердить номер телефону.
  6. Надайте доступ до своїх контактів, після чого Вайбер автоматично синхронізує ваші контакти.
  7. Завершіть налаштування облікового запису шляхом введення свого імені та додавання фото профілю.
  8. Перший акаунт у Вайбері успішно створено! Ви можете використовувати його для обміну повідомленнями та дзвінками з контактами.

Зауважте, що щоб створити другий акаунт у Вайбері, слід повторити цей процес з іншим номером телефону.