Як скопіювати текст з інтернету якщо він не виділяється: прості поради

Як скопіювати текст з інтернету якщо він не виділяється?

Коли вам потрібно скопіювати текст з інтернету, ви зазвичай виділяєте його мишкою, натискаєте праву кнопку та обираєте опцію “Копіювати”. Але що робити, якщо текст на веб-сторінці не виділяється? Це може стати проблемою, особливо якщо вам необхідно швидко скопіювати великий абзац або кілька рядків тексту. Не хвилюйтесь! В цій статті ми розкажемо вам декілька простих порад, які допоможуть скопіювати текст з веб-сторінки навіть в тих випадках, коли він не виділяється.

1. Використовуйте пошукові системи

Перш за все, спробуйте скопіювати текст, використовуючи пошукову систему. Для цього скопіюйте фрагмент тексту, який вам потрібен, та вставте його в поле пошукової системи, наприклад, Google. Потім натисніть на посилання, яке містить цей текст і відкрийте його в новій вкладці. Тепер ви зможете виділити та скопіювати текст.

2. Використовуйте браузерні розширення

Іншим способом скопіювати текст без можливості виділення є використання спеціальних браузерних розширень. Наприклад, деякі розширення, такі як “Copy Plain Text”, дозволяють копіювати текст із захищених веб-сторінок. Просто встановіть це розширення у своєму браузері, перейдіть на веб-сторінку з необхідним текстом і скопіюйте його за допомогою правої кнопки миші або шляхом вибору відповідної опції у контекстному меню.

3. Використовуйте режим “Перегляд джерела”

Багато браузерів мають вбудований режим “Перегляд джерела”, який дозволяє переглядати HTML-код веб-сторінки. Якщо ви не можете скопіювати текст з веб-сторінки, спробуйте скористатися цим режимом. Просто відкрийте веб-сторінку, натисніть праву кнопку миші та оберіть опцію “Перегляд джерела”. Відкриється нове вікно з HTML-кодом сторінки, в якому ви зможете знайти й скопіювати потрібний текст.

Пам’ятайте, незалежно від методу, який ви використовуєте, завжди дотримуйтесь авторських прав і користуйтесь текстом з інтернету відповідно до законодавства.

Як скопіювати текст з інтернету якщо він не виділяється

Коли натисканням миші на текст ви не отримуєте можливості виділити його, є декілька трюків, які можуть допомогти.

1. Скористайтеся комбінацією клавіш

Утримуйте клавішу Ctrl (або Cmd на Mac) під час натискання на текст. Це звичайно дозволяє виділяти невидільний текст.

Наприклад, утримуючи клавішу Ctrl, натисніть на текст і перетягніть мишу, щоб виділити його.

2. Скопіюйте весь текст і витягніть потрібну інформацію

Застосуйте клавіші Ctrl+A (або Cmd+A на Mac), щоб виділити весь текст на веб-сторінці. Потім скопіюйте цей текст (Ctrl+C або Cmd+C) і вставте в текстовий редактор або документ (Ctrl+V або Cmd+V).

Після цього відкрийте редагований текст і виділіть потрібну вам інформацію.

3. Скористайтеся інструментами розробника

Використання інструментів розробника, таких як “Вибір елемента”, може допомогти виділити невидільний текст.

Натисніть правою кнопкою миші на тексті, який не виділяється, і виберіть опцію “Інспектувати елемент” або подібну. У вкладці розробника знайдіть код, пов’язаний з цим текстом, і виберіть його.

Після вибору відповідного елементу, ви можете скопіювати текст, використовуючи команду “Копіювати” або натисканням правої кнопки миші на виділеному тексті та вибрати опцію “Копіювати”.

Це декілька способів, які можуть зробити можливим копіювання тексту з інтернету, навіть якщо він не виділяється звичайним способом.

Прості поради для копіювання тексту без виділення

1. Використовуйте будь-який текстовий редактор або обробник документів.

Якщо ви не можете виділити текст на веб-сторінці, скопіюйте її контент у текстовий редактор, такий як Microsoft Word або Google Docs. Там ви зможете виділяти та копіювати текст без проблем.

2. Використовуйте функцію “Перегляд джерела сторінки”.

Більшість веб-браузерів мають функцію “Перегляд джерела сторінки”, яка відображає HTML-код сторінки. За допомогою цієї функції ви зможете знайти та скопіювати текст без виділення. Просто знайдіть блок коду, який містить текст, що вам потрібен, та скопіюйте його.

3. Використовуйте переглядач мобільних веб-сторінок.

У деяких мобільних браузерах, таких як Chrome або Safari, є можливість переключатися в режим перегляду мобільних веб-сторінок. У цьому режимі відображається простий текст без різних елементів дизайну. Таким чином, ви зможете бачити весь текст і копіювати його без жодних обмежень.

4. Скористайтеся сервісами зчитування тексту.

Існують різні онлайн-сервіси, які пропонують функцію зчитування тексту з веб-сторінок. Ви можете скопіювати URL-адресу потрібної сторінки та вставити її відповідне поле на сайті сервісу. Цей сервіс перетворить текст на простий формат і дозволить вам зробити його виділення та копіювання.

5. Спробуйте використовувати розширення браузера.

У деяких веб-браузерах є розширення, які пропонують режим “читання”, “виділення” або “копіювання” тексту. Ці розширення можуть допомогти спростити процес копіювання тексту без виділення. Встановіть відповідне розширення для свого браузера і перевірте, чи можна його використовувати на веб-сторінці, з якою ви працюєте.

Висновок

Копіювання тексту з веб-сторінок без виділення може бути складною задачею, але з цими простими порадами ви зможете легко скопіювати потрібний текст. Спробуйте різні методи і знайдіть той, який найбільше підходить для вас.