Як швидко приготувати буряк за 20 хвилин: кроки та рецепти

Як зварити буряк за 20 хвилин?

Буряк – це незвичайний овоч, який може бути використаний у багатьох стравах. Цей кореневий овоч має насичений фіолетовий колір і м’ясисту консистенцію.

Якщо ви хочете приготувати буряк швидко, це зовсім не проблема. Існує кілька способів приготування буряка, які займуть всього 20 хвилин вашого часу.

Один з найпростіших способів – запіканка з буряка. Для цього потрібно нарізати буряк на тонкі диски, посолити і полити оливковою олією. Потім буряк потрібно запікати у духовці протягом 15 хвилин під температурою 190 градусів.

Ще один швидкий спосіб приготування буряка – це салат з буряка і фети. Для цього буряк потрібно варити до готовності, а потім нарізати його на кубики. Додайте до буряка кубики фети, зелень і залийте олією. Всього за декілька хвилин у вас буде смачний і гарний салат.

Також можна приготувати буряк у формі смажених палочок. Для цього буряк потрібно натерти на терке, додати у тісто для панкейків і потім смажити палочки по обидва боки до золотистого кольору.

Як швидко приготувати буряк за 20 хвилин: кроки та рецепти

Крок 1: Заваріть воду в каструлі та додайте сіль за смаком. Очистіть буряки та наріжте їх на кубики або тонкі пластинки.

Крок 2: Покладіть буряки в киплячу воду та варіть протягом 15-20 хвилин, доки вони стануть м’якими.

Крок 3: Охолодіть буряки під холодною водою або використовуйте льодяну ванну, щоб зупинити процес приготування.

Крок 4: Очистіть охолоджені буряки від шкірки, видаляючи її легким рухом рук або використовуючи ніж.

Крок 5: Наріжте буряки на шматочки або натріть на крупну терку.

Крок 6: Додайте до буряків сіль, перець та оцет за смаком. Можете також додати цукор для нейтралізації кислотності.

Крок 7: Полийте буряки рослинним маслом та перемішайте добре.

Крок 8: Буряк готовий до подачі. Прикрасьте його зеленню та подавайте з м’ясними стравами або використовуйте як гарнір до будь-якого столу.

На замітку: приготування буряка в шкірці зможе допомогти зберегти більше поживних речовин.

Кроки для швидкого приготування буряка

Для швидкого приготування буряка виконайте наступні кроки:

Крок 1:Помийте буряки під холодною водою, щоб видалити будь-які домішки або забруднення.
Крок 2:Виріжте кінчики буряків з обох сторін.
Крок 3:Заваріть великий каструлю з водою і додайте трохи солі.
Крок 4:Додайте буряки до киплячої води і варіть їх протягом 10-15 хвилин, поки вони не стануть м’якими.
Крок 5:Зніміть буряки з води і охолодіть їх під холодною водою. Можна також використовувати льодову ванну.
Крок 6:Зніміть шкірку з охолоджених буряків, використовуючи руки або ніжку, і наріжте їх на кубики або тонкі скибочки.
Крок 7:Ваші швидко приготовлені буряки готові до використання в рецептах.

За декількома простими кроками ви можете швидко приготувати смачний та корисний буряк для ваших страв.

Рецепт швидкого приготування буряка

Інгредієнти:

• 1 кг свіжих буряків
  • сіль за смаком
  • олія для змащування блюдця

Кроки приготування:

1. Підготуйте буряки, змийте їх та обсуште.
  2. Свіжі буряки злегка зіпріть у окремі шматочки за допомогою виделки або ножа.
  3. Поставте каструлю з водою на вогонь і доведіть до кипіння.
  4. У вибраний каструлю з киплячою водою, додайте сіль за смаком та вимкніть вогонь.
  5. Покладіть буряки у каструлю з гарячою водою та залиште їх протягом 15 хвилин для плавного варіння.
  6. Після 15 хвилин відкиньте воду та залиште буряки під кришкою на декілька хвилин, щоб вони добре протерлися.
  7. Очищені буряки можна нарізати тонкими кружечками, духмяним майонезом або олією завернути в теплу шматочок або подати в готовому вигляді.

Зверніть увагу: буряк добре поєднується з корінними овочами, зеленню та сумішшю натуральних приправ.