Як підключити та використовувати принтер Canon через телефон?

Як користуватися принтером Canon через телефон?

Із зростанням популярності смартфонів та планшетів, дедалі більше людей шукають способи підключити та використовувати свій принтер безпосередньо через свій мобільний пристрій. І одним з найпоширеніших принтерів на ринку є принтери Canon.

Користувачі принтерів Canon мають можливість зручно друкувати документи, зображення, а також інші файли безпосередньо зі свого смартфона. Це підключення може бути здійснене через бездротову мережу Wi-Fi або за допомогою спеціального додатку Canon для мобільних пристроїв.

Таким чином, підключення та використання принтера Canon через телефон стає дуже легким та зручним процесом, дозволяючи вам друкувати документи безпосередньо зі свого мобільного пристрою навіть без доступу до комп’ютера.

Як підключити принтер Canon?

Для підключення принтера Canon до свого телефону потрібно дотриматися наступних кроків:

Крок 1: Переконайтеся, що ваш принтер Canon та телефон підключені до однієї мережі Wi-Fi.

Крок 2: Завантажте та встановіть додаток Canon PRINT на свій телефон. Додаток доступний у Google Play або App Store, залежно від ОС вашого телефону.

Крок 3: Запустіть додаток Canon PRINT на своєму телефоні та дайте йому доступ до місцезнаходження, фото та інших дозволів, які потрібні для роботи з принтером.

Крок 4: У додатку Canon PRINT виберіть “Додати принтер” та слідуйте інструкціям на екрані для підключення принтера до свого телефону.

Крок 5: Після успішного підключення ви зможете використовувати свій телефон для друку документів, фотографій та інших файлів з вашого принтера Canon.

Зверніть увагу, що підключення принтера Canon до телефону може відрізнятися в залежності від моделі принтера та ОС вашого телефону.

Скачайте додаток Canon PRINT на свій телефон

Першим кроком до підключення та використання принтера Canon на своєму телефоні є завантаження додатку Canon PRINT. Цей додаток доступний для завантаження з App Store або Google Play, залежно від вашої операційної системи.

Для завантаження додатку Canon PRINT скористайтесь такими кроками:

1. Відкрийте App Store або Google Play на своєму телефоні.
  2. У полі пошуку введіть “Canon PRINT”.
  3. Виберіть додаток Canon PRINT зі списку результатів.
  4. Натисніть кнопку “Завантажити” та почекайте завершення процесу.
  5. Після завершення завантаження, відкрийте додаток Canon PRINT на своєму телефоні.

Тепер у вас є додаток Canon PRINT на своєму телефоні, що дозволить вам підключити та використовувати принтер Canon з вашого телефону. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про наступні кроки для успішного використання принтера Canon через телефон.

Примітка: Переконайтеся, що ваш телефон має підключення до Інтернету для завантаження додатку Canon PRINT.

Зверніть увагу: Інструкції можуть відрізнятися, залежно від версії операційної системи вашого телефону. Впевніться, що ви завантажуєте сумісну версію додатку Canon PRINT.

Включіть принтер та підключіть його до мережі Wi-Fi

Перш ніж підключати принтер до телефону, потрібно переконатися, що принтер включений та підключений до мережі Wi-Fi. Ось кілька кроків, які можуть допомогти вам виконати це:

1. Переконайтеся, що ваш принтер має живлення та включений. Перевірте, чи світиться індикатор живлення.
  2. Зайдіть у меню на принтері та знайдіть опцію “Мережеві налаштування”. Виберіть цю опцію та перевірте, чи принтер підключений до мережі Wi-Fi.
  3. Якщо принтер не підключений до мережі, знайдіть опцію “Підключення до Wi-Fi” та оберіть мережу Wi-Fi, до якої ви хочете підключити принтер.
  4. Введіть пароль мережі Wi-Fi, якщо це потрібно.
  5. Почекайте, доки принтер буде підключений до мережі Wi-Fi. Індикатор Wi-Fi повинен світитися, що свідчить про підключення до мережі.

Якщо ви виконали всі ці кроки, ваш принтер повинен бути успішно підключений до мережі Wi-Fi. Тепер ви готові налаштувати підключення з телефону та почати друкувати з нього.

Запустіть додаток Canon PRINT на своєму телефоні

Щоб підключити і використовувати принтер Canon через телефон, вам потрібно запустити додаток Canon PRINT на своєму мобільному пристрої. Цей додаток дозволяє здійснювати друк з телефону безпосередньо на принтер Canon.

Перш за все, переконайтеся, що додаток Canon PRINT встановлений на вашому телефоні. Якщо він відсутній, завантажте його з офіційного магазину програм для вашої операційної системи (на Android – Google Play, на iOS – App Store).

Після встановлення додатку Canon PRINT, запустіть його на своєму телефоні. Додаток буде вимагати доступ до різних функцій і налаштувань пристрою, необхідних для підключення і використання принтера Canon.

Додайте принтер до списку доступних пристроїв у додатку Canon PRINT

Щоб використовувати принтер Canon через телефон, необхідно спочатку додати його до списку доступних пристроїв у додатку Canon PRINT. Це дозволить здійснювати друк з вашого телефону безпосередньо на принтері Canon.

Щоб додати принтер, слід дотриматися таких кроків:

1. Завантажте та встановіть додаток Canon PRINT з Google Play або App Store.
  2. Відкрийте додаток Canon PRINT на своєму телефоні.
  3. Натисніть на значок “Додати принтер” у верхньому правому куті екрана.
  4. Виберіть “Додати принтер або сканер”.
  5. Додайте принтер до списку доступних пристроїв, натиснувши на сам принтер у списку.
  6. Встановіть з’єднання між телефоном та принтером, дотримуючись вказівок на екрані.

Після успішного додавання принтера до додатку Canon PRINT, ви зможете легко використовувати його для друку зі свого телефону. Зверніть увагу, що принтер та телефон повинні бути підключені до однієї мережі Wi-Fi.