Як підключити робот-пилосос iRobot до Аліси: пошагові інструкції

Як підключити робот-пилосос irobot до Аліси?

Завдяки постійному розвитку технологій, робот-пилососи стали незамінними помічниками у побуті. Однак, що робити, якщо ви хочете злегка полегшити їх роботу? Рішення є – підключити вашого робот-пилососа до Аліси!

За допомогою веб-сервісу iRobot Home, ви зможете налаштувати зручне управління своїм робот-пилососом через Алісу. Для цього потрібно виконати кілька простих кроків, які ми детально розглянемо в цій статті.

Крок 1: Встановіть додаток iRobot Home на свій смартфон або планшет. Це дозволить вам налаштувати робот-пилосос.

Крок 2: Підключіть ваш робот-пилосос до Wi-Fi. Для цього перейдіть у налаштування додатку і виберіть пункт “Підключення до Wi-Fi”. Слідуйте інструкціям на екрані, введіть пароль від вашої мережі Wi-Fi і почекайте, поки робот-пилосос встановить з’єднання.

З включеною функцією Wi-Fi ваш робот-пилосос готовий до підключення до Аліси. Додайте навичку iRobot Home у вашому обліковому записі Аліси і продовжте до наступного кроку.

Кроки підключення робота-пилососа iRobot до Аліси

Наведені нижче кроки допоможуть вам успішно підключити ваш робот-пилосос iRobot до Аліси:

Крок 1:Переконайтеся, що ваш робот-пилосос iRobot та Аліса працюють з однією і тією ж домашньою Wi-Fi мережею. Якщо ні, налаштуйте відповідно та переконайтеся, що обидва пристрої підключені до цієї мережі.
Крок 2:Відкрийте додаток Аліси на вашому смартфоні або зайдіть на веб-сайт Аліси на вашому комп’ютері.
Крок 3:Увійдіть в свій обліковий запис Аліси або створіть новий, якщо ви ще цього не зробили.
Крок 4:Відкрийте налаштування Аліси та перейдіть до розділу “Додатки та сервіси”.
Крок 5:Знайдіть додаток для підключення робота-пилососа iRobot та додайте його до свого облікового запису Аліси.
Крок 6:Відкрийте додаток для підключення робота-пилососа iRobot та додайте ваш робот-пилосос до облікового запису Аліси, виконуючи інструкції на екрані.
Крок 7:Після успішного підключення ви зможете керувати роботом-пилососом iRobot за допомогою голосових команд до Аліси. Для цього використовуйте прості фрази, наприклад: “Аліса, попроси робота-пилососа iRobot почистити кухню”.

Завантаження додатку iRobot Home

Першим кроком у підключенні робот-пилососа iRobot до Аліси є завантаження додатку iRobot Home на свій смартфон або планшет.

Для цього потрібно відкрити магазин додатків на своєму пристрої (Google Play або App Store), знайти додаток iRobot Home і натиснути на кнопку “Завантажити/Встановити”.

Завантаження додатку може зайняти деякий час, залежно від швидкості вашого Інтернет-з’єднання.

Після завершення завантаження додатку його можна відкрити, натиснувши на його іконку на головному екрані вашого смартфона або планшета.

Тепер ви готові переходити до наступного кроку – налаштування підключення вашого робот-пилососа iRobot до Аліси.

Створення облікового запису і вхід до додатку

Перш ніж підключати робот-пилосос iRobot до Аліси, вам необхідно створити обліковий запис на платформі iRobot Home. Для цього потрібно:

1. Завантажити додаток iRobot Home з App Store або Google Play.
  2. Запустити додаток і вибрати “Створити новий обліковий запис”.
  3. Ввести свою адресу електронної пошти і створити пароль.
  4. Після цього погодитися з умовами використання і натиснути “Далі”.
  5. Ввести ім’я та прізвище, після чого натиснути “Далі”.

Якщо ви вже маєте обліковий запис, то для входу до додатку потрібно:

1. Запустити додаток iRobot Home.
  2. Ввести свою адресу електронної пошти і пароль, з яким ви створювали обліковий запис.
  3. Натиснути “Увійти”.

Після входу до додатку, ви будете готові розпочати налаштування підключення робота-пилососа iRobot до Аліси.

Підключення робота-пилососа до Wi-Fi

Крок 1: Підключіть робота-пилососа до джерела живлення і увімкніть його.

Крок 2: На смартфоні або планшеті перейдіть до налаштувань Wi-Fi.

Крок 3: Знайдіть мережу Wi-Fi з іменем вашого робота-пилососа. Зазвичай цей список називається “iRobot-XXXX”, де “XXXX” – це унікальний ідентифікатор робота-пилососа.

Крок 4: Оберіть мережу Wi-Fi вашого робота-пилососа та введіть пароль для доступу до неї.

Крок 5: Після введення пароля робот-пилосос почне підключення до вашої домашньої мережі Wi-Fi.

Крок 6: Зачекайте, поки робот-пилосос успішно підключиться до Wi-Fi. Це може зайняти декілька хвилин.

Крок 7: Після успішного підключення робота-пилососа до Wi-Fi, ви зможете керувати ним за допомогою додатку на смартфоні або планшеті, а також інтегрувати його з Алісою.

Зверніть увагу, що ці кроки можуть дещо відрізнятися залежно від моделі робота-пилососа iRobot, але загальний принцип підключення до Wi-Fi залишається без змін.

Інтеграція з Алісою та управління роботом

Після вдалого підключення робота-пилососа iRobot до Аліси, ви будете мати змогу керувати його за допомогою різних голосових команд.

Аліса має вбудовану функцію управління пилососом, що дає змогу здійснювати такі дії:

• Запустити пилосос: За допомогою команди “Аліса, запусти пилосос” ви можете запустити робота-пилососа на прибирання вказаної зони.
  • Зупинити пилосос: Команда “Аліса, зупини пилосос” призупинить робота в його роботі, так що ви зможете взяти його з руки або змінити його режим роботи.
  • Почистити певну кімнату: Зазвичай на пилососі є назва кімнат або зон, які ви можете задати у своїх голосових командах. Наприклад, “Аліса, почисти кухню”, і робот розпочне прибирання в цій конкретній кімнаті.
  • Голосове керування: Якщо ваш робот-пилосос підтримує голосове керування, ви можете виконувати команди типу “Аліса, зроби круг по дому” або “Аліса, перейди на режим миття”.

Зверніть увагу, що доступні команди можуть різнитися залежно від моделі робота-пилососа iRobot, який ви використовуєте.