Як під’єднати телефон до принтера Canon: крок за кроком інструкція

Чи можна під'єднати телефон до принтера Canon?

Модерні технології дозволяють нам зробити безліч речей простіше і зручніше. Одним з таких зручних інструментів є під’єднання телефону до принтера для безпосереднього друку з мобільного пристрою. Якщо у вас є принтер Canon і ви хочете знати, як під’єднати його до свого телефону, то ми з радістю розповімо вам про це. Далі ви знайдете пошагову інструкцію.

Перш за все, переконайтеся, що ваш принтер має функцію бездротового під’єднання Wi-Fi або підтримує технологію Bluetooth. Це доволі важливо, оскільки для під’єднання до телефону через Wi-Fi або Bluetooth необхідно, щоб пристрої підтримували одну з цих технологій.

Якщо ваш принтер підтримує Wi-Fi, то для початку вам необхідно підключити його до домашньої Wi-Fi мережі. Це можна зробити за допомогою налаштувань принтера або спеціальної програми, що надає виробник. Дотримуйтесь вказівок на екрані принтера або програми, щоб завершити підключення.

Уважно слідкуйте за індикаторами на принтері, оскільки вони можуть сигналізувати про підключення до мережі або про порушення з’єднання. Переконайтеся, що у принтера є необхідні драйвери для роботи з мобільними пристроями. Зазвичай їх можна завантажити з сайту виробника.

Як під’єднати телефон до принтера Canon

Як під'єднати телефон до принтера Canon

Щоб використовувати свій телефон для друку на принтері Canon, вам знадобиться застосунок Canon PRINT Inkjet/SELPHY, який доступний для безкоштовного завантаження з App Store або Google Play.

Ось кроки, які ви повинні виконати, щоб під’єднати телефон до принтера Canon:

1. Відкрийте App Store або Google Play на своєму телефоні і знайдіть застосунок Canon PRINT Inkjet/SELPHY. Натисніть на кнопку “Встановити”, щоб завантажити та встановити застосунок.
  2. Після успішного встановлення відкрийте застосунок Canon PRINT Inkjet/SELPHY. Ви побачите початковий екран з кількома доступними опціями.
  3. Дотримуйтеся інструкцій на екрані, щоб дозволити застосунку доступ до розташування та інших потрібних функцій.
  4. Після цього виберіть “Додати принтер” зі списку опцій.
  5. При натисканні на “Додати принтер” ви побачите список доступних принтерів у вашій мережі Wi-Fi. Оберіть свій принтер Canon зі списку.
  6. Якщо ваш принтер підтримує технологію NFC, ви також можете використовувати цю функцію для швидкого підключення. Просто притримуйте свій телефон біля NFC-мітки на принтері.
  7. Після успішного вибору принтера вам буде запропоновано ввести пароль Wi-Fi, якщо принтер не підключений до мережі Wi-Fi. Введіть пароль у відповідному полі і натисніть “OK”.
  8. За допомогою застосунку Canon PRINT Inkjet/SELPHY ви зможете вибрати фотографії або документи на вашому телефоні, вибрати параметри друку та надіслати їх на друкування на принтері Canon.

Тепер ваш телефон успішно підключений до принтера Canon, і ви можете насолоджуватися зручним друкуванням безпосередньо з вашого мобільного пристрою.

Крок 1: Переконайтеся в сумісності пристроїв

Перед початком підключення вашого телефону до принтера Canon, вам потрібно впевнитися, що пристрої сумісні між собою. Це допоможе запобігти будь-яким проблемам під час налаштування.

Переконайтеся, що ви маєте принтер Canon, який підтримує бездротове підключення до телефону. Для цього перевірте інформацію про підтримку Wi-Fi або Bluetooth на вашому принтері.

Також переконайтеся, що ваш телефон підтримує бездротові підключення. Багато телефонів на сьогоднішній день мають функцію Wi-Fi або Bluetooth. Перевірте документацію або налаштування вашого телефону, щоб переконатися, що вони є.

Якщо ваш принтер і телефон підтримують бездротові підключення, ви готові перейти до наступного кроку.

Крок 2: Встановіть додаток Canon PRINT на свій телефон

Щоб користуватися функцією друку з телефону на принтері Canon, вам потрібно встановити спеціальний додаток Canon PRINT на своїй мобільному пристрої.

1. Відкрийте магазин додатків на своєму телефоні (Google Play для Android або App Store для iOS).
  2. У пошуковому рядку введіть “Canon PRINT”.
  3. Оберіть додаток Canon PRINT зі списку результатів пошуку.
  4. Натисніть кнопку “Встановити” і почекайте, поки додаток завантажиться на ваш телефон.
  5. Після завершення завантаження відкрийте додаток Canon PRINT.

Тепер ви готові перейти до наступного кроку і налаштувати підключення свого телефону до принтера Canon.

Крок 3: Налаштуйте підключення до принтера

Після того, як ви встановили додаток Canon PRINT на свій телефон, наступним кроком буде налаштувати підключення до принтера Canon. Цей процес зазвичай досить простий і займає всього кілька хвилин. Ось як це зробити:

1. Відкрийте додаток Canon PRINT на своєму телефоні.

2. Натисніть на кнопку “Додати принтер” або символ “+” на головному екрані додатку.

3. Виберіть свій принтер Canon зі списку доступних принтерів. Якщо ваш принтер не показується в списку, переконайтеся, що він підключений до мережі Wi-Fi і працює належним чином.

4. Налаштуйте параметри підключення до принтера. Для цього можуть знадобитися деякі вказівки, залежно від моделі принтера Canon та вашого телефону. Слідкуйте за інструкціями на екрані, щоб налаштувати підключення.

Після успішного завершення налаштування підключення, ви зможете використовувати свій телефон для друку документів, фотографій та інших матеріалів на принтері Canon. Будь-які файли, які ви відправите на друк, будуть передаватися безпосередньо на принтер через додаток Canon PRINT.