Як під’єднати роутер D-Link DIR 620 до комп’ютера: посібник зі зображеннями

Як під'єднати роутер D-Link DIR 620 до комп'ютера?

Підключення роутера є необхідною процедурою для налагодження домашньої мережі. Це особливо важливо для тих, хто використовує безпроводовий Інтернет. Однак, перш ніж приступати до налаштування, необхідно правильно підключити роутер D-Link DIR 620 до комп’ютера.

Першим кроком є розташування роутера в ідеальному місці. Оберіть місце, яке знаходиться близько до вашого комп’ютера та дозволяє максимальну зону покриття. Пам’ятайте, що роутер повинен бути віддаленим від інших електронних пристроїв, що можуть перешкоджати його роботі.

Далі підключіть роутер D-Link DIR 620 до живлення. Це може бути вбудований адаптер живлення або USB-кабель (якщо розповсюджувач має підтримку такої функції). Впевніться, що роз’єм живлення на роутері підключено до джерела електроживлення.

Важливо: завжди користуйтесь оригінальними кабелями та адаптерами живлення, що постачаються разом із роутером. Використання несертифікованих комплектуючих може призвести до несправностей або пошкодження пристрою. Пам’ятайте про це!

Встановлення роутера D-Link DIR 620

1. Підготовка до встановлення: Переконайтеся, що ви маєте всі необхідні компоненти: роутер D-Link DIR 620, мережевий кабель Ethernet, комп’ютер з роз’ємом Ethernet.
  2. Під’єднання роутера: Підключіть один кінець мережевого кабелю до WAN-порту роутера, а інший кінець підключіть до модема або іншого приладу, який надає інтернет-підключення.
  3. Підключення комп’ютера: Підключіть інший кінець мережевого кабелю до LAN-порту роутера, а інший кінець підключіть до мережевого роз’єму вашого комп’ютера.
  4. Перевірка підключення: Увімкніть роутер, модем та комп’ютер. Переконайтеся, що індикатори на роутері світяться і нормально роблять.
  5. Налаштування роутера: Запустіть веб-браузер на комп’ютері і введіть IP-адресу роутера в адресному рядку. IP-адресу можна знайти в документації до роутера або на зворотному боці роутера. Натисніть Enter, щоб увійти до панелі керування роутером.
  6. Налаштування мережевих параметрів: У панелі керування роутером перейдіть до налаштування мережевих параметрів. Введіть дані вашого мережевого постачальника і налаштування безпеки мережі.
  7. Збереження налаштувань: Після налаштування роутера збережіть зміни і перезавантажте роутер. Після перезавантаження перевірте підключення до Інтернету на комп’ютері.

Тепер ваш роутер D-Link DIR 620 готовий до використання. Ви можете підключити до нього інші пристрої, створити бездротову мережу і налаштувати додаткові функції.

Під’єднання роутера до комп’ютера за допомогою Ethernet-кабелю

Для під’єднання роутера D-Link DIR 620 до комп’ютера за допомогою Ethernet-кабелю потрібно виконати наступні кроки:

1. Підключіть один кінець Ethernet-кабелю до одного з портів LAN на задній панелі роутера.
  2. Підключіть інший кінець Ethernet-кабелю до мережевого порта (LAN) на вашому комп’ютері.
  3. Перевірте, чи правильно підключений Ethernet-кабель із обох сторін.
  4. Увімкніть роутер та комп’ютер.
Порт LAN на роутеріМережевий порт (LAN) на комп’ютері
Порт LANМережевий порт

Після виконання цих кроків, роутер буде підключений до вашого комп’ютера за допомогою Ethernet-кабелю. Ви можете налаштувати роутер, ввівши його IP-адресу у веб-браузері та виконуючи відповідні кроки на сторінці налаштувань роутера.

Налаштування роутера D-Link DIR 620

Щоб налаштувати роутер D-Link DIR 620, слід виконати наступні кроки:

1. Підключіть роутер до живлення та вставте кабель з інтернет-провайдером у WAN-порт роутера.
  2. Підключіть комп’ютер до одного з LAN-портів роутера за допомогою Ethernet-кабелю.
  3. Увімкніть роутер та почекайте, поки він повністю запуститься.
  4. На комп’ютері відкрийте веб-браузер та в адресному рядку введіть IP-адресу роутера, який зазвичай є 192.168.0.1.
  5. У вікні авторизації введіть логін і пароль від роутера (за замовчуванням логін і пароль – admin).
  6. Після успішної авторизації з’явиться сторінка налаштувань роутера.
  7. На сторінці налаштувань знайдіть розділ “WAN Setup” або “Internet Setup”.
  8. У цьому розділі виберіть тип підключення до інтернету (наприклад, DHCP або PPPoE).
  9. Введіть необхідні дані для підключення до інтернет-провайдера (логін, пароль, IP-адресу і т.д.) та збережіть налаштування.
  10. Після збереження налаштувань роутер автоматично підключиться до інтернету.

Після налаштування роутера D-Link DIR 620 ви зможете насолоджуватися безперервним та надійним інтернет-підключенням.