Як називається система виїмок в комоді?

Як називаються полози в комоді?

Система виїмок в комоді, незважаючи на свою просту конструкцію, грає важливу роль у забезпеченні зручності і організації простору в домі. Вона дозволяє ділити простір комоду на окремі секції, що дає можливість зберігати різні речі в порядку і легко знаходити їх.

Система виїмок в комоді часто складається з набору пластикових блоків, які мають форму контейнерів з певними розмірними характеристиками. Ці блоки можуть бути різноманітної форми і розміру, що дозволяє налаштувати комод на свій смак та індивідуальні потреби.

Один з важливих аспектів, які враховуються при розробці системи виїмок, є зручність використання. Для цього кожна виїмка може мати додаткові функціональні особливості, такі як кришечки, відкривні механізми або систему блокування. Це дозволяє зберігати побутові речі впорядковано і ефективно використовувати простір комоду.

Завдяки системі виїмок в комоді, ви можете з легкістю організувати простір в будь-якому кабінеті чи спальні. Вона дозволить зберегти ваші речі впорядковано, зручно і естетично. Важливо обрати систему виїмок, яка відповідає вашим потребам і розмірам комоду, щоб отримати максимальний комфорт використання.

Основні типи виїмок в комоді

Виїмки в комоді виконують важливу функцію у збереженні речей та організації простору. Вони можуть мати різноманітні форми та призначення, що дозволяє максимально ефективно використовувати комод для зберігання різних предметів.

Основні типи виїмок в комоді:

Тип виїмкиОпис
Горизонтальні виїмкиЦе виїмки, розміщені горизонтально знизу до верху комоду. Вони зазвичай використовуються для зберігання більших предметів, таких як дивани, полиці або великі коробки.
Вертикальні виїмкиЦя виїмка розташована по вертикалі і використовується для зберігання довгих і вузьких предметів, таких як пилки, металеві щітки або різаки.
Круглі виїмкиЦі виїмки мають круглу форму і використовуються для зберігання предметів діаметром, як правило, менше комода. Завдяки своїй формі, круглі виїмки дозволяють організувати зберігання таких речей, як бокали, стакани або вази.
Квадратні виїмкиЦі виїмки мають квадратну форму і використовуються для зберігання предметів різних розмірів, таких як книги, посуд або іграшки. Завдяки квадратній формі, виїмки дозволяють максимально використовувати доступний простір в комоді.

Обираючи комод із відповідними типами виїмок, можна забезпечити максимальний комфорт і організованість простору, а також зберегти речі у належному стані.

Виїмка-регулятор

Система виїмок в комоді також називається виїмка-регулятор, і це важлива частина меблів, яка дозволяє відкривати й закривати шухляди або відсіки. Виїмки-регулятори зазвичай розташовуються з боків або спереду шухляди й мають спеціальну форму, щоб легко хапати їх пальцями й відкривати/закривати меблеві відсіки.

Виїмка-регулятор може мати різні форми та розміри, залежно від дизайну та функцій комоду або шухляди. Деякі виїмки-регулятори можуть бути виготовлені з пластику або металу, щоб забезпечити міцність та довговічність. Інші можуть мати декоративний дизайн, який вписується в стиль інтер’єру.

Виїмка-регулятори зазвичай використовуються в меблях для зберігання різних предметів, таких як одяг, посуд, книги чи документи. Вони дозволяють легко відкривати шухляди й відсіки без необхідності використовувати додаткові ручки або замки.

Виїмка-регулятор

Виїмка-шуфляда

Переваги виїмка-шуфляди:
1. Збільшує зручність використання комода.
2. Забезпечує плавність відкривання та закривання шухляд.
3. Зменшує ризик пошкодження шухляд під час відкривання та закривання.
4. Допомагає зберегти вміст шухляди в порядку.

Виїмка-шуфляда – це практична та функціональна система, яка широко використовується в меблевому виробництві, особливо в комодах і тумбах. Вона забезпечує зручність та легкість використання меблів, додаючи естетичний вигляд та функціональність кожному штриху вашого інтер’єру.

Виїмка-отвір

Виїмка-петля

Виїмка-петля дозволяє розкрити дверцята комода чи шафи без необхідності виконувати додаткові дії, такі як утримання дверцят однією рукою, під час відчинення їх іншою рукою. Це забезпечує зручний доступ до вмісту комода або шафи і дозволяє швидко знаходити потрібні речі.

Виїмка-петля може мати різні форми, залежно від типу і конструкції меблів. Вона може бути вигнута або вирізана в комоді або шафі, а також встановлена за допомогою спеціальних кріпильних елементів, які фіксують ручку, забезпечуючи її зручний доступ.

Виїмка-петля є важливою складовою частиною меблів, яка додає зручність і ергономіку при їх експлуатації. Ця система робить відкривання дверцят комода або шафи простим і зручним процесом, що зекономлює час і зусилля користувачів.