Як дізнатися яка MMI в Ауді? Підказки та інструкції

Як дізнатися яка MMI в Ауді?

MMI (Multi Media Interface) – це система управління мультимедійними функціями автомобілю від компанії Ауді. MMI може включати в себе навігацію, розваги, управління кліматичною системою та інші функції. Однак, не всі автомобілі Ауді мають однакову версію MMI, іноді це залежить від моделі та року випуску автомобіля.

Щоб дізнатися яка саме версія MMI встановлена в вашому автомобілі Ауді, вам потрібно виконати кілька простих кроків. У багатьох випадках, ви зможете знайти інформацію про версію MMI на екрані мультимедійної системи автомобіля або на дисплеї швидкості та революцій відомого як “приборка”.

Спочатку, вмикніть запалювання автомобіля, не заводячи його. Потім, на центральному екрані MMI, знайдіть меню “Налаштування” або “Setup”. У меню навігації, шукайте розділ “Про систему” або “About”.

У розділі “Про систему” може знаходитися інформація про версію MMI, наприклад, “MMI 3G”, “MMI 3G Plus” або “MMI Touch”. Якщо ви не можете знайти цю інформацію на екрані MMI, спробуйте переглянути документацію до автомобіля або завітайте до офіційного дилера Ауді, який зможе надати вам детальну інформацію. Пам’ятайте, що деякі функції або оновлення мультимедійної системи можуть бути доступні лише для певної версії MMI, тому це важливо знати для коректної роботи і оновлення.

Отже, дізнатися яка MMI встановлена в автомобілі Ауді – це нескладна задача, яку можна виконати за кілька хвилин. Знаючи версію MMI, ви зможете краще розуміти можливості вашої мультимедійної системи та здійснювати необхідні оновлення та налаштування.

Як з’ясувати, яка MMI в Ауді?

Як з'ясувати, яка MMI в Ауді?

Якщо ви хочете дізнатися, яка саме версія MMI встановлена у вашому автомобілі Ауді, є кілька способів це зробити:

1. Перевірте документацію: якщо у вас є оригінальний паспорт або посвідчення на автомобіль Ауді, там може бути вказана інформація про версію MMI.
  2. Подивіться на екран: новіші моделі Ауді можуть мати електронний дисплей, на якому відображається версія MMI. Зазвичай його можна знайти на центральній консолі або на рульовому колесі.
  3. Перевірте налаштування: у меню налаштувань MMI може бути розділ, де вказано версію програмного забезпечення. Зайдіть у цей розділ і знайдіть інформацію про версію MMI.
  4. Запитайте в дилера: якщо ви не можете знайти інформацію самостійно, зверніться до вашого дилера Ауді. Він зможе дати вам докладну інформацію про версію MMI в вашому автомобілі.

Знання версії MMI в Ауді може бути корисною, наприклад, при оновленні програмного забезпечення або пошуку сумісних додатків і аксесуарів. Тому не соромтеся з’ясувати, яка саме версія MMI встановлена у вашому автомобілі Ауді.

Підказки для визначення версії MMI системи в вашому автомобілі

1. Зайдіть в меню “Настройки”. Для цього натисніть кнопку зі зображенням шестерні, яка зазвичай розташована на панелі керування або під рулем.

2. У меню “Настройки” знайдіть вкладку “Інформація про систему”. Ця вкладка може мати різні назви, наприклад, “Про”, “System Info” або “About”.

3. У вкладці “Інформація про систему” ви знайдете інформацію про версію MMI системи. Зазвичай це показується під заголовком “MMI версія” або “Software Version”.

4. Якщо ви не знайшли інформацію про версію MMI системи в меню “Настройки”, спробуйте перевірити її в іншому меню. Деякі моделі Audi мають окрему вкладку “MMI” або “Параметри MMI”, де можна знайти інформацію про версію системи.

5. Іншим варіантом є перевірка на екрані навігаційної системи. У деяких автомобілях Audi потрібно відкрити карту, натиснути на центральний екран і шукати розділ “Про авто” або “About”. В цьому розділі можна знайти інформацію про версію MMI системи.

6. Якщо ви все ще не знайшли інформацію про версію MMI системи, зверніться до посібника користувача свого автомобіля або зверніться до офіційного дилера Audi. Вони зможуть надати точну інформацію про версію MMI системи для вашого автомобіля.

Знання про версію MMI системи важливе при придбанні оновлень програмного забезпечення або оновленнях карт навігації. Оновлення MMI можуть покращити функціональність, додати нові можливості та розв’язати проблеми з попередньою версією.

Увага: Переконайтеся, що дотримуєтеся правил безпеки під час перевірки версії MMI системи в автомобілі. Не користуйтеся MMI системою під час руху і не відволікайтеся від дороги.

Крок за кроком інструкція для перевірки MMI версії в Ауді

Щоб дізнатися, яка версія MMI встановлена в вашій Ауді, слід дотримуватися наступних кроків:

1. Ввімкніть запалювання автомобіля. Переконайтеся, що двигун запущений, а автомобіль не в руху.
  2. Увійдіть у навігаційне меню. Для цього натисніть кнопку “NAV” на панелі інструментів вашого автомобіля.
  3. Відкрийте меню “Параметри”. Зазвичай цей пункт меню розташований у верхній частині екрану навігації.
  4. Увійдіть до підменю “Система”.
  5. Знайдіть пункт “Про систему” або “Системний статус”. Вам потрібно вибрати цей пункт для перегляду встановленої версії MMI.
  6. Натисніть на пункт “Про систему” або “Системний статус”, щоб отримати інформацію про версію MMI.
  7. На екрані з’явиться інформація про вашу MMI версію, наприклад, “MMI 3G”, “MMI 3G Plus” або “MMI 3G High”.

Зверніть увагу, що по різних моделях і роках випуску Ауді можуть бути різні версії MMI. Інструкція вище підходить для більшості моделей. Якщо ви не знайдете пункт “Про систему” або подібний, зверніться до руководства користувача вашої конкретної моделі Ауді або до представника компанії.