9 ідей, як наповнити Сквіш: варіації начинок і рецепти

Чим можна наповнити Сквіш?

Сквіш – це солодкий десерт, який отримав широку популярність завдяки своєму неповторному смаку та ніжній текстурі. Це комбінація зефіру та бісквіту, яка тане у роті і залишає незабутній смаковий відчуття.

Однією з головних особливостей Сквішу є різні види начинок. Маршмеллоу, карамель, шоколад, фрукти – це лише кілька з багатьох можливих варіацій, які можна використовувати для створення унікального смаку. Для того, щоб спробувати щось нове, ми зібрали 9 ідей, які допоможуть вам збагатити свою колекцію рецептів Сквішу та порадувати себе і близьких свіжими та смачними смаколиками.

1. Начинка зошитного мармеладу та лимону. Ця солодка і кисленька комбінація подарує вам свіжість і енергію на цілий день. Зіткнути мармелад із кислим лимоном – це як поєднати журавлину з дзюфіком.

2. Начинка з смородинового желе та ванільного крему. Яскравий і сочний смородиновий желе разом з ніжним ванільним кремом створює чарівну гармонію смаків. Ця начинка не тільки додасть кольору вашим Сквішам, але й подарує вам солодкі мрії ночі.

3. Начинка з шоколадного крему та малинового гелю. Шоколад та малина – вічної любові союз. Два неперевершених смаки об’єдналися, щоб створити чудову дуель. Солодко-кислий поєднання малинового гелю та ніжного шоколадного крему розтопить ваші серця та подарує смакове задоволення в кожному куслі.

Начинка з вишні та шоколаду

Для приготування такої начинки ви можете використовувати свіже або заморожене вишневе пюре. Щоб вишні були гострим акцентом, додайте трохи гіркого шоколаду, який доповнить смак і створить яскравий контраст. Для подальшого осмислення цієї начинки можете додати також крихкий шар волоського горіха або подрібнені крихти печива.

З такою начинкою ваш Сквіш стане ще більше привабливим і смачним, а вишнево-шоколадний дует безсумнівно розпалить смаколики!

Сквіш з карамеллю та горіхами

Для приготування сквіша з карамеллю та горіхами, вам знадобиться:

• 200 грамів карамелю;
  • 100 грамів горіхів;
  • 200 грамів шоколаду;
  • 200 грамів цукру;
  • 100 грамів масла;
  • 3 яйця;
  • 200 грамів борошна;
  • 1 чайна ложка розпушувача;
  • 1 чайна ложка ваніліну.

Почніть з підготовки начинки. Розтопіть карамель разом з маслом на водяній бані або в мікрохвильовці. Додайте горіхи та перемішайте. Розтріть це по всій площі форми.

Далі, займіться приготуванням бісквіту. Збити яйця з цукром до отримання білої піни. Додайте ванілін та знову збийте. Потім поступово додавайте просіяне борошно та розпушувач, перемішуючи обережними рухами.

Отриману масу налейте наначинку в форму білярдного столу карамеллю та горіхами. Поставте форму в духовку, розігріту до 180 градусів, на 30-35 хвилин. Поки сквіш печеться, приготуйте глазур. Розтопіть шоколад на водяній бані або в мікрохвильовці.

Після витягнення з духовки, виносите сквіш за краї форми за допомогою бортика, щоб не пошкодити бісквіт. Обережно перекладіть на підставку або дошку. Покройте глазур’ю з усіх боків. Чекайте, поки глазур застиже, а потім наріжте на порції.

Сквіш з карамеллю та горіхами готовий! Солодкий, ніжний та гармонійно поєднаний в смаку, він стане ідеальним варіантом для десерту на будь-яку випадкову зустріч або святковий захід.

Солона начинка з ковбасою та сиром

Склад:

• Сквіш – 1 шт.
  • Ковбаса – 100 г
  • Сир твердий – 100 г
  • Маслини – 50 г
  • Огірки мариновані – 50 г
  • Болгарський перець – 50 г
  • Зелень – за смаком
  • Майонез – за смаком
  • Сіль, перець – за смаком

Відкройте Сквіш і викладіть усі шари нарізаного ковбасу, твердого сиру, маслин, огірків і болгарського перцю.

Здобутий шари фіксуються майонезом, якому можна додати зелень, сіль і перець за смаком.

Після цього Сквіш закривається кришкою і дається настоятися в холодильнику протягом години.

Таку солону начинку можна подавати як окремо, так і використовувати для різних пригощень.

Сквіш з яблуками та корицею

Рецепт приготування сквішу з яблуками та корицею:

1. Зігрійте духовку до 180 градусів.
  2. Очистіть та наріжте яблука на тонкі скибочки.
  3. Посипте яблука корицею та злегка перемішайте.
  4. Змастіть форму для запікання маслом та посипте цукром.
  5. Укладіть шар яблук, потім змастіть їх маслом та посипте цукром.
  6. Повторіть попередній крок до тих пір, поки не закінчаться яблука.
  7. Закритйте форму для запікання фольгою та поставте в духовку на 30-40 хвилин.
  8. Вийміть сквіш з духовки, зніміть фольгу та залиште в формі до повного охолодження.
  9. Подавайте сквіш з яблуками та корицею з ванільним соусом або морозивом.

Сквіш з яблуками та корицею – це прекрасний варіант для святкового столу або просто для ніжного солодкого десерту. Насолоджуйтесь!

Масляна начинка зі згущеним молоком

Однією з найпопулярніших і смачних начинок для Сквіш є масляна начинка зі згущеним молоком. Ця начинка додасть солодкості і ніжності вашому десерту.

Інгредієнти:
200 г масла
1 банка згущеного молока
1 ч. ложка ванільного цукру

Інструкції:

1. За допомогою міксера взбийте м’яке масло до однорідної консистенції.
  2. Поступово добавляйте згущене молоко і продовжуйте взбивати до отримання густої начинки.
  3. Додайте ванільний цукор і добре перемішайте.
  4. Ваша масляна начинка зі згущеним молоком готова!

Ця начинка може бути використана для декорації тортиків, кексів, пирогів або просто як самостійний десерт. Спробуйте поєднати її з іншими смаками, наприклад, шоколадом або горіхами, щоб створити нові унікальні поєднання смаків. Смачного!