Чим швидко і ситно перекусити: 10 простих і смачних ідей

Чим можна швидко і ситно перекусити?

Швидкий перекус може бути ситним і смачним, якщо правильно підібрати інгредієнти та правильно готувати страву. Сучасний ритм життя не завжди дозволяє зайнятим людям зменшити паузу для перекусу, але це не означає, що вам доведеться обходитися лише швидкими перекусами без користі для здоров’я. У цій статті ви знайдете 10 простих і смачних ідей, які допоможуть вам насолодитися швидким перекусом, забезпечивши організм необхідними поживними речовинами.

1. Овочеві палички з гуакамоле

Овочі – це ідеальний вибір для швидкого перекусу, оскільки вони низькокалорійні, насичують організм корисними речовинами і завжди готові до вживання. Додайте гуакамоле – це смачний соус з авокадо, помідорів, лимонного соку і спецій, – і ви отримаєте ситну та корисну страву.

2. Помідори з моцарелою і базиліком

Ця класична італійська комбінація – це чудовий варіант перекусу, який задовольнить ваші смакові рецептори. Помідори, моцарела і базилік – ідеально зібрані ароматні і смачні інгредієнти. Додайте трошки оливкової олії і бальзамічного оцту – і смак страви стане ще насиченішим.

Примітка: перекус з помідорами, моцарелою і базиліком – це гарне доповнення до будь-якого столу на свята або вечері з друзями.

Перекус з фруктів

Одним зі способів приготування перекусу з фруктів є створення фруктової салату. Для цього зіберіть улюблені фрукти – яблука, банани, груші, апельсини, виноград тощо. Наріжте їх на невеликі шматочки та змішайте разом. Додайте трішки лимонного соку або меду для більш насиченого смаку. Такий салат можна прикрасити м’ятним листям або горіхами.

Іншим варіантом перекусу з фруктів є бананові ролики з медом і горіхами. Візьміть стиглий банан і наріжте його на 4-5 шматочків. Покладіть на кожний шматочок деяку кількість меду та горіхи (лісові горіхи, фундук, грецькі горіхи). Намотайте шматочки банана на соломинку або зубочистку і зафіксуйте кінці. Такий перекус буде солодким і задовольнятим, ідеальним для дітей та дорослих.

Інші ідеї для перекусу з фруктів включають нарізку милого ананаса, споглядання винограду або медового джекфрута, або приготування оригінального фруктового шейку з ягодами і бананами.

Оберіть свій улюблений фрукт, поєднайте його з іншими фруктами або додайте його до інших страв, і ви отримаєте швидкий і ситний перекус, який сподобається кожному. Насолоджуйтесь своїми фруктовими делікатесами!

Суші як швидкий перекус

Суші складаються з рису, який звичайно замішують з рисовими оцтом, та риби, морепродуктів, овочів, яйця чи інших інгредієнтів. Ці складники завертають у водорозчинну моркв’яну або пластикову фольгу, вирізають на шматочки і подають на столі разом з соєвим соусом, імбиром та васабі.

Суші мають декілька переваг як перекус:

1. Швидкість приготування: Суші можна придбати в багатьох супермаркетах або ресторанах швидкого харчування. Вам не потрібно чекати, поки страва приготується – просто купуйте і їжте.
  2. Ситність: Завдяки комбінації рису та білків (риби, морепродуктів), суші можуть наситити вас на довгий час. Це допомогає уникнути перекусів між основними прийомами їжі.
  3. Різноманітність смаків: Існує безліч варіантів суші з різними складниками. Ви можете спробувати різні види риби, морепродуктів та овочів. Це дозволяє знайти свій улюблений смак та варіювати свій перекус.

Не забувайте, що суші повинні зберігатися у холодильнику, особливо якщо вони містять сир, морепродукти або нежарену рибу, а також споживати їх протягом 24 годин для максимальної свіжості.

Різноманітні сендвічі для перекусу

1. Класичний сендвіч із шинкою, сиром і свіжими овочами.

2. Сендвіч із тунцем або іншим консервованим рибним філе, майонезом та зеленню.

3. Вегетаріанський сендвіч з гарячим тостером, авокадо, помідором і листям салату.

4. Пекінський сендвіч із куркою, огірком, цибулею та гострим соусом.

5. Сендвіч з авокадо та сиром фета.

6. Сендвіч з тунцем, яйцем та маринованими огірками.

7. Веганський сендвіч з гуакамоле, соусом песто, помідором та базиліком.

8. Сендвіч з маринованою куркою, айсбергом і фірмовим соусом.

9. Сендвіч з куркою, беконом, томатами і маринованою цибулею.

10. Вегетаріанський сендвіч із сиром моцарела, помідорами та бальзамічним соусом.

Відберіть свій улюблений варіант та приготуйте його вже сьогодні! Смачного!

Смачні салати на перекус

Українська кухня багата на салати, які можна приготувати швидко і ситно. Вони ідеально підходять як перекус або доповнення до основної страви. Ось деякі прості і смачні ідеї для салатів на перекус:

НазваІнгредієнтиСпосіб приготування
ЦезарСалат ромен, грінки, куряче філе, пармезан, соус ЦезарНарізати салат ромен, додати нарізане філе, грінки та пармезан. Полити соусом Цезар.
ГрецькийПомідори, огірки, перець, маслини, бринза, оливки, олія, лимонний сікНарізати овочі, додати маслини, олівки та бринзу. Полити олією та лимонним соком.
Салат з авокадоАвокадо, помідори, огірки, цибуля, лимонний сік, оливкова оліяНарізати авокадо, помідори, огірки та цибулю. Полити лимонним соком та оливковою олією.
Салат зі свіжими овочамиМорква, помідори, огірки, капуста, кріп, редискаНарізати овочі, додати кріп та редиску. Полити олією або йогуртовим соусом.
Салат з куркою і ананасомКуряче філе, ананас, печериці, зелень, майонезПриготувати філе, ананас та печериці, додати зелень та майонез. Перемішати.

Салати на перекус не тільки смачні, а й корисні. Вони містять велику кількість вітамінів та мінералів, які підтримують здоров’я і додають енергії. Експериментуйте з різними інгредієнтами і створюйте свої унікальні салати на перекус!