Що приготувати з незрілих авокадо: смачні рецепти

Що можна зробити з незрілим авокадо?

Авокадо – це неймовірно корисний продукт, що містить багато жирних кислот та вітамінів. Проте, іноді стає ситуація, коли ми купуємо незрілі авокадо, які важко використовувати в своєму звичному стані. Але не варто їх викидати, адже незрілі авокадо також можна використовувати для створення різних смаколиків та цікавих страв!

Один з найпопулярніших способів приготування незрілих авокадо – гратен з авокадо. Для цього потрібно порізати авокадо на тонкі кружочки та запікти їх з сиром та спеціями. Цей смачний гратен можна подавати як окрему страву чи використовувати для декорації інших страв.

Ще одним інтересним способом використання незрілого авокадо є його використання для приготування авокадового крем-супу. Для цього потрібно змішати незрілі авокадо з бульйоном, сметаною та іншими інгредієнтами за своїм смаком. В результаті ви отримаєте незвичайний суп, який точно запам’ятається вашій сім’ї та гостям!

Не забувайте, що незрілі авокадо можна приготувати не лише в гарячих стравах, але й в холодних салатах або смузі. Завдяки його кремовій текстурі незріле авокадо прекрасно поєднується з різними овочами та фруктами, створюючи неповторний смаковий букет. Додайте трохи фантазії та спробуйте приготувати щось нове з незрілих авокадо!

Салат з незрілих авокадо

Незрелі авокадо можна використовувати для готування смачного та корисного салату. Він має освіжаючий смак і чудово поєднується з іншими інгредієнтами.

Щоб приготувати салат з незрілих авокадо, вам знадобляться наступні інгредієнти:

• Незрілі авокадо – 2 шт.
  • Помідори – 2 шт.
  • Огірки – 1 шт.
  • Цибуля – 1 шт.
  • Зелена петрушка – за смаком
  • Оливкова олія – 2 ст. л.
  • Сік лимона – 2 ст. л.
  • Сіль – за смаком
  • Перець – за смаком

Кроки приготування салату з незрілих авокадо:

1. Очистіть та наріжте незрілі авокадо на кубики.
  2. Наріжте помідори, огірки та цибулю на кубики.
  3. Додайте нарізану зелену петрушку.
  4. Заготовлені інгредієнти перемішайте великою мискою.
  5. Добавте оливкову олію та сік лимона.
  6. Посоліть та поперчіть салат за смаком.
  7. Щоб салат став ще смачнішим, залиште його на 10-15 хвилин, щоб інгредієнти пропускали сік.

Салат з незрілих авокадо готовий! Ви можете подавати його окремо або використовувати як гарнір до основної страви.

Приємного апетиту!

Суп з незрілих авокадо та креветок

Інгредієнти:

• 2 незрілих авокадо
  • 200 г креветок
  • 1 лімон
  • 1 цибуля
  • 2 зубчики часнику
  • 1 літер бульйону
  • сіль за смаком
  • мелений чорний перець за смаком
  • олія для смаження

Інструкції:

1. Очистіть креветки, видаляючи шкірку та очищаючи їх від кишок.
  2. Розірвіть незрілі авокадо на половинки, видаліть кісточку та шкірку, а потім наріжте на невеликі шматочки.
  3. Розігрійте олію в каструлі та обсмажте цибулю та часник до золотистого кольору.
  4. Додайте креветки до каструлі та смажте, поки вони не стануть рожевими, приблизно 3-5 хвилин.
  5. Видаліть креветки з каструлі та висушіть їх на паперовому рушнику.
  6. Додайте авокадо до каструлі та обсмажте на середньому вогні протягом 2-3 хвилин, або доки воно не зм’якне.
  7. Злегка прокрутіть лімон, потім вимийте його та вичавте сік.
  8. Додайте сік лімона, бульйон, сіль та перець до каструлі. Доведіть суп до кипіння, а потім знижте вогонь та готуйте ще 10 хвилин на помірному вогні.
  9. Додайте креветки до супу та готуйте, поки вони не стануть готовими, приблизно 3-5 хвилин.
  10. Перекладіть суп у тарелки та прикрасьте зеленню за смаком.

Смачний суп з незрілих авокадо та креветок готовий до подачі. Насолоджуйтесь!

Смузі з незрілих авокадо

Незрелі авокадо можна використовувати для приготування смузі, які не тільки смачні, але і корисні. Незрілі авокадо мають багато клітковини, яка сприяє нормалізації роботи шлунку та кишечнику. Крім того, авокадо містять велику кількість вітаміну C, вітамінів групи В, антиоксиданти, які мають протизапальну дію. Ось кілька рецептів смузі з незрілих авокадо:

1. Смузі з незрілим авокадо та бананом: змішайте в блендері 1 незріле авокадо, 1 банан, 1 склянку молока та 1 столову ложку меду. Збийте до однорідності і насолоджуйтеся смузі з незрілих авокадо та бананом.
  2. Смузі з незрілим авокадо та ягодами: змішайте в блендері 1 незріле авокадо, 1 склянку ягід (чорниці, полуниці, малини), 1 склянку молока та 1 столову ложку меду. Збийте до однорідності і насолоджуйтеся смузі з незрілих авокадо та ягодами.
  3. Смузі з незрілим авокадо та шпинатом: змішайте в блендері 1 незріле авокадо, 1 кільце ананаса, горсть шпинату, 1 склянку молока та 1 столову ложку меду. Збийте до однорідності і насолоджуйтеся смузі з незрілих авокадо та шпинатом.

Смузі з незрілих авокадо можна приготувати за смаком, додавати всілякі фрукти, ягоди та овочі. Вони чудово освіжають в спекотну погоду та надають енергії на весь день.

Тост з незрілих авокадо та яйцем

Інгредієнти:

• 1 незріле авокадо
  • 2 шматочки хліба
  • 2 яйця
  • Сіль та перець за смаком

Інструкція:

1. Почніть з підготовки авокадо. Розріжте його на півовинки та вийміть кісточку.
  2. За допомогою ложки виділіть м’якоть авокадо з його шкірки.
  3. Велику незламну сковорідку нагрійте на середньому вогні. Покладіть на неї шматочки хліба та готуйте до золотистого кольору з обох сторін.
  4. Покладіть готові шматочки хліба на тарілку.
  5. В тій же сковорідці розтопіть невелику кількість олії або масла та розбийте яйця.
  6. Готуйте яйця до бажаного ступеня готовності.
  7. Розподіліть м’якоть авокадо порівну на шматочки хліба.
  8. Покладіть готові яйця на авокадо та приправте сіллю та перцем за смаком.
  9. Подаємо тост з незрілим авокадо та яйцем та насолоджуємося смаком!

Цей тост з незрілих авокадо та яйцем може стати чудовим сніданком або легким перекусом. Ви можете змінювати рецепт, додавати інші інгредієнти, наприклад, подрібнену свіжу зелень чи авокадо замінити соусом на основі авокадо. Експериментуйте та насолоджуйтеся новими смаками!